Rys historyczny

Usługi hydrauliczne świadczymy od 2007 roku natomiast te związane z instalacjami gazowymi dopiero od 2011 roku. Na przestrzeni lat systematycznie powiększaliśmy naszą wiedzę z zakresu instalacji gazowych i pozostałych instalacji sanitarnych. Rozbudowie poddana została baza maszyn i urządzeń umożliwiając nam poszerzenie zakresu usług. Inwestycja w naszą wiedzę i sprzęt zawsze stanowiła priorytet i świadczyła o sile naszego Zespołu.

Zakres usług

Specjalizujemy się w szeroko pojętym temacie instalacji gazowych. Głównie pracujemy jako prywatne pogotowie gazowe we Wrocławiu.
W dziedzinie instalacji gazowych oferujemy kompleksowe wykonawstwo instalacji wewnętrznych począwszy od przyłącza do sieci gazowej aż po montaż odbiorników.
Z Klientem jesteśmy od początku do końca inwestycji – doradzamy, kierujemy do projektantów instalacji gazowych, pomagamy w doborze urządzeń, zakupie i dowozie materiałów, pomagamy w kontaktach z dostawcami gazu czy załatwianiem formalności związanych z pozwoleniami na budowę nowych instalacji.
Instalacje gazowe obsługiwane są przez nas do ciśnienia 5 kPa (niskie ciśnienie) i powyżej 5 kPa (średnie ciśnienie), tj w zakresie instalacji wewnętrznych (domowych czy przemysłowych) oraz realizacji usług przyłączeniowych do sieci.

Co oferujemy?

 • doświadczenie
 • kultura osobista
 • konkurencyjne ceny
 • referencje od Klientów
 • nieposzlakowana opinia
 • gwarancja do 60 miesięcy
 • wykształcenie wyższe sanitarne
 • uprawnienia D + E z zakresu instalacji gazowych do 5 kPa i powyżej 5 kPa
 • uprawnienia D + E z zakresu instalacji ciepłowniczych do 200 kW
 • uprawnienia D + E z zakresu instalacji elektroenergetycznych do 1kV
 • ubezpieczenie OC obejmujące cały zakres świadczonych usług do kwoty 100.000 zł

Dla kogo pracujemy?

Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy potrzebują sprawdzonego gazownika. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, instytucje i organizacje świadcząc usługi utrzymania wewnętrznych instalacji gazowych oraz usuwania awarii w instalacjach sanitarnych (wodociągi, kanalizacja, ogrzewanie i gaz).
Z naszych usług skorzystało już ponad 330 podmiotów gospodarczych, m.in.:

Masz pytania? Zadzwoń 500 178 970.

Opinie

Serdecznie polecam firme. Strzeliła mi bateria w wannie i woda zaczęła sikać na wszystkie strony a zawory główne w mieszkaniu jak na złość nie chciały się zakręcić. Na usługę czekałam 1,5 godz. Koszt 80 zł.

WIĘCEJ
FAQ

Czy świadczycie drobne usługi gazowe?

Tak, pomagamy naszym Klientom nawet z najdrobniejszymi problemami dotyczącymi instalacji sanitarnych.

WIĘCEJ

Gdzie pracujemy?

Fabryczna (Gajowice, Gądów, Grabiszyn, Grabiszynek, Jerzmanowo, Jarnołtów, Kuźniki, Kozanów, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Osiniec, Popowice, Pilczyce, Pracze Odrzańskie, Strachowice, Żerniki)
Krzyki (Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Jagodno, Klecina, Partynice, Księże, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Ołtaszyn, Tarnogaj, Wojszyce)
Psie Pole (Karłowice, Kleczków, Kowale, Ligota, Lipa Piotrowska, Osobowice, Pawłowice, Polanowice, Poświętne, Rędzin, Różanka, Sołtysowice, Swojczyce, Strachocin, Świniary, Widawa, Wojnów, Zawidawie)
Stare Miasto (Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Szczepin)
Śródmieście (Bartoszowice, Biskupin, Dąbie, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Sępolno, Szczytniki, Zacisze, Zalesie)

Okoliczne miejscowości (Bielany Wrocławskie, Długołęka, Dobrzykowice, Domaszczyn, Kamieniec Wrocławski, Kiełczów, Krępice, Mirków, Psary, Radwanice, Siechnice, Smolec, Szewce, Szymanów, Wilczyce, Wilkszyn, Żórawina)